Школярі Хустської громади побували на екскурсії в міській раді

#   243
Школярі Хустської громади побували на екскурсії в міській радіФОТО
Школярі Хустської громади побували на екскурсії в міській раді

Учні 2 класу Хустського ліцею № 3 та 7 класу Хустської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 1 імені Августина Волошина відвідали пізнавальну екскурсію до Хустської міської ради.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці міськради, пише Район.Хуст.

Під час візиту школярі мали змогу ближче ознайомитися з роботою органу місцевого самоврядування, дізнатися більше про діяльність міської ради та побачити, як ухвалюються важливі для громади рішення.

Особливу зацікавленість у дітей викликала виставка творчих робіт, підготовлених учнями закладів освіти громади до 936 річниці Хуста. Юні митці представили малюнки, присвячені рідному місту.

Також школярі побували у сесійній залі міської ради. Керуюча справами виконавчого комітету Марина Сарай та начальниця управління освіти, релігій та у справах національностей Олеся Калинич розповіли дітям про роботу депутатського корпусу та процес ухвалення рішень.

Найбільше вражень у школярів залишила зустріч із виконувачем обов’язків міського голови Василем Губалем. Учні ставили запитання про роботу влади, ділилися враженнями та зробили спільні фото на згадку.

У міській раді зазначають, що такі зустрічі допомагають молоді краще розуміти життя громади, формують активну громадянську позицію та любов до рідного міста.

Останні новини

Всі

17 червня 2026

16 червня 2026

Переглянути все