У Хусті під час рейдів виявили трьох нелегальних перевізників

Інспектори Управління державного нагляду (контролю) у Закарпатській області під час рейдових перевірок у Хусті виявили трьох перевізників, які здійснювали пасажирські перевезення без необхідних дозвільних документів.
Про це йдеться на сторінці Укртрансбезпеки, передає Район.Хуст.
Під час заходів контролю фахівці перевірили три транспортні засоби марки Mercedes-Benz, водії яких надавали послуги з перевезення пасажирів.
«У ході перевірки документів встановили, що перевезення здійснювалися без відповідної ліцензії, яка є обов’язковою для надання таких послуг», – йдеться у повідомленні.

За виявленими фактами на власників транспортних засобів склали адміністративні протоколи. Відповідно до чинного законодавства, за здійснення господарської діяльності без ліцензії передбачено штраф у розмірі від 17 до 34 тисяч гривень.
Остаточне рішення щодо притягнення порушників до відповідальності ухвалюватиме суд.
У Державній службі України з безпеки на транспорті наголошують, що користування послугами нелегальних перевізників може становити ризик для пасажирів. Такі перевізники часто працюють без належного контролю, можуть не дотримуватися вимог безпеки та не несуть відповідальності на рівні ліцензованих компаній.
Громадянам рекомендують перед поїздкою перевіряти наявність ліцензії у перевізника. Зробити це можна за державним номерним знаком або VIN-кодом транспортного засобу через відповідний онлайн-сервіс.

Читайте також:
- Ужгород
В Ужгороді провели профілактичний рейд біля водойми: відпочивальникам нагадали правила безпеки
- Ратне
Жителів Ратнівської громади попереджають про відключення за полив городів із водопроводу
- Любешів
На Любешівщині виявили порушників природоохоронного законодавства
- Вараш
Незаконна рубка у Мутвицькому лісництві: жителю Вараського району загрожує «кримінал»
