У Хусті під час рейдів виявили трьох нелегальних перевізників

#   393
У Хусті під час рейдів виявили трьох нелегальних перевізниківФОТО
У Хусті під час рейдів виявили трьох нелегальних перевізників

Інспектори Управління державного нагляду (контролю) у Закарпатській області під час рейдових перевірок у Хусті виявили трьох перевізників, які здійснювали пасажирські перевезення без необхідних дозвільних документів.

Про це йдеться на сторінці Укртрансбезпеки, передає Район.Хуст

Під час заходів контролю фахівці перевірили три транспортні засоби марки Mercedes-Benz, водії яких надавали послуги з перевезення пасажирів.

«У ході перевірки документів встановили, що перевезення здійснювалися без відповідної ліцензії, яка є обов’язковою для надання таких послуг», – йдеться у повідомленні. 

У Хусті під час рейдів виявили трьох нелегальних перевізників
У Хусті під час рейдів виявили трьох нелегальних перевізників

За виявленими фактами на власників транспортних засобів склали адміністративні протоколи. Відповідно до чинного законодавства, за здійснення господарської діяльності без ліцензії передбачено штраф у розмірі від 17 до 34 тисяч гривень.

Остаточне рішення щодо притягнення порушників до відповідальності ухвалюватиме суд.

У Державній службі України з безпеки на транспорті наголошують, що користування послугами нелегальних перевізників може становити ризик для пасажирів. Такі перевізники часто працюють без належного контролю, можуть не дотримуватися вимог безпеки та не несуть відповідальності на рівні ліцензованих компаній.

Громадянам рекомендують перед поїздкою перевіряти наявність ліцензії у перевізника. Зробити це можна за державним номерним знаком або VIN-кодом транспортного засобу через відповідний онлайн-сервіс.

У Хусті під час рейдів виявили трьох нелегальних перевізників
У Хусті під час рейдів виявили трьох нелегальних перевізників

Останні новини

Всі

17 червня 2026

16 червня 2026

Переглянути все