Школярі з Колочави будують шпаківні та рятують птахів

02 Квітня 2024, 10:00
Школярі з Колочави будують шпаківні та рятують птахів 290
Школярі з Колочави будують шпаківні та рятують птахів

Учні 6-А класу Колочавського ліцею І-ІІІ ступенів заздалегідь до відзначення дня птахів ініціювали та реалізували конче потрібний захід зі створення шпаківень та годівничок.

Міжнародний день птахів, який відзначається щорічно 1-го квітня, надихнув команду учнів на створення спеціальних місць для годування та гніздування птахів. Вони вирішили зробити свій внесок у підтримку Квасовецького ПНДВ на території якого неподалік розташований Реабілітаційний центр хижих птахів «Сапсан». Про це пише нацпарк Синевир.

Під керівництвом вчительки біології, класної керівниці - Галини Штаєр та вчителя трудового навчання - Івана Секереша, учні розробили план дій, використовуючи власні знання і свою креативність. Спочатку вони разом із Галиною Іванівною вивчили типові вимоги для шпаків та інших птахів, які мешкають на території парку, після чого визначили оптимальні місця для розміщення годівничок та шпаківень. 

Іван Васильович говорить: 

«Що процес створення пташиних будиночків став справжнім колективним завданням для учнів, які вчилися працювати разом, вирішувати проблеми та втілювати свої ідеї в життя. Це була велика можливість для них підвищити свідомість про екологічні проблеми та навчитися діяти відповідально».

Коли шпаківні та годівнички були готові, учні разом із фахівцями парку та своїми наставниками, вирушили до ПНДВ, щоб розмістити їх на відповідних місцях. Цей етап був особливо захоплюючим, адже учні могли побачити результат своєї праці та спостерігати за тим, як їхні творіння стають частиною природи.

Ініціатива учнів Колочавського ліцею стала прикладом того, як молодь може активно долучатися до збереження природи навколо нас. Їхня колективна праця не лише сприяє збереженню місцевої фауни та флори, але й виховує свідомих громадян, які розуміють важливість бережливого ставлення до навколишнього середовища.

Коментар
20/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024