Ансамбль «Хустяночка» виступив на фестивалі у Греції

09 Липня 2024, 14:32
Зразковий хореографічний ансамбль «Хустяночка» 258
Зразковий хореографічний ансамбль «Хустяночка»

5 липня 2024 року у грецькому місті Паралія під егідою Європейської Асоціації фольклорних фестивалів ЮНЕСКО відбулося свято фольклору народів світу - Міжнародний фольклорний фестиваль, на якому свої національні фольклорні традиції, танці, музику, спів та костюми продемонстрували ансамблі та колективи з різних країн світу. 

Про це пише Управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради.

Україну на цьому фестивалі гідно представив відомий колектив міста над Тисою – зразковий хореографічний ансамбль «Хустяночка» Хустської міської ради під керівництвом Заслуженого працівника культури України Ірини Гнепи. 

Колектив як завжди показав високий рівень хореографічного мистецтва Закарпаття, своїми танцями продемонстрував любов до рідного краю, підкоривши серця глядачів своїми яскравими та видовищними хореографічними композиціями, у яких відображено всю красу українського таланту, вкладено серце та душу нашого народу. А танцівниця ансамблю  -  Валерія Попадинець  -  ще й прикрасила захід своїм професійним співом.

Окрім участі у фестивалі діти мали незабутній відпочинок у грецькому місті Паралія, що поєднує в собі багату історію та сучасне життя давньої Греції. Це екзотичне та віддалене приморське місто подарувало учасникам в рамках фестивальної програми відпочинок та неабияку насолоду.

Коментар
20/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024