Надзвичайна успішність: як вихованка Великораковецького ліцею здобула 200 балів на НМТ

10 Липня 2024, 12:41
Клим Анастасія 1011
Клим Анастасія

Великораковецький ліцей знову став центром уваги Білківської громади. Минулого року заклад вже мав своїх «двістібальників» з НМТ, а цьогоріч ще одна вихованка ліцею підкорила неймовірні вершини. 

Клим Анастасія, яка вивчає математику, історію та біологію, отримала вражаючі результати: 200 балів з математики, 197 з історії та 196 з біології. Її досягнення в українській мові також вражають – 195 балів. 

Директор ліцею Василь Поштак розповів журналістці Район.Хуст, що в закладі не сумнівалися, що учениця здобуде високі результати, у закладі дівчинку називають унікальною.

«Дуже шкода, що з інших предметів не вистачило всього декілька білів до 200, проте це і так неймовірний результат. Очікували, що 200 балів буде із біології, адже Настя дуже цікавиться цим предметом і тим більше є переможницею Всеукраїнської олімпіади з цього предмету», – йдеться у повідомленні.

Розповідають, що вчителі з ученицею активно займалося підготовкою, а вона натомість наполегливо готувалася.

Розповідають, що Анастасія в школі була дуже активною: відмінниця, «голос школи», сценаристка, ведуча.

Також додають, що є ще дві учениці, які здобули результати на НМТ у межах 180-190 балів.

«В умовах воєнного стану це дуже хороші результати, попри переживання, війну та постійний стрес. ВОни гідно захистили честь ліцею», – додає Василь Поштак

Мама дівчини Віта Семенівна каже, що у результатах дочки не сумнівалася ні на хвилину. 

«Дитина сиділа і вчилася, плідно працювала над собою, їй не потрібні були репетитори, бо шкільної програми та підготовки цілком вистачало. Ми завжди спонукали її до навчання, щоб здобути гідну освіту і відбудовувати майбутнє України. До речі, Настя має намір стати медиком», – розповідає жінка.

 

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024