Рятувальники на Хустщині провели навчання з порятунку людей на застряглих підйомниках

У селі Ізки Хустського району відбулася виїзна нарада на тему «Безпека туристів у горах у зимовий сезон 2024/25».
Про це розповіли у Головному управлінні ДСНС України у Закарпатській області.
«Під час практичної частини наради рятувальники провели навчання з евакуації потерпілих із канатно-крісельного витягу при аварійній зупинці. Кожен фахівець побував у ролі й туриста, і його рятівника – пов’язував рятувальне спорядження на свого колегу й сам спускався у ньому з висоти кількох десятків метрів», – йдеться у повідомленні.
Рятувальники регулярно відточують свої навички з порятунку людей на гірськолижних схилах.







Читайте також:
- Хуст
В центрі Іршави вперше зацвіло тюльпанне дерево
- Хуст
У Пилипці на Хустщині 22-річний чоловік впав на сходах і отримав відкритий перелом
- Хуст
У Міжгір’ї на Хустщині зібрали 51 дозу донорської крові
- Хуст
У Колочаві Хустського району триває молодіжний вишкіл «Вовкулака»
- Хуст
У Вишкові на Хустщині пожежа в літній кухні ледь не перекинулася на будинок